Movies
Ratings
340
The Big ShortRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Solitary GourmetRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0