Movies
Ratings
220
HerRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0