Titles you rated
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 2.0
FriendRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0