Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 0.5
OldboyRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
In Our PrimeRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 2.5
Hitman 2Rated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 1.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.5
LucaRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0
The IncidentRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.5