Titles you rated
Gangs of New YorkRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.5
City of GodRated ★ 4.0
Justice League: The Flashpoint ParadoxRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 3.5
Batman ReturnsRated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 3.5
RenfieldRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 3.0
Nezha: Birth of the Demon ChildRated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 2.5
LetoRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 1.5