Titles you rated
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
My WayRated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0