Movies
Ratings
712
Ode to My FatherRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
Who Am I?Rated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
Rocky IIRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 5.0- Rumble in the BronxRated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 5.0
Rocky VRated ★ 3.0
Rocky IVRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 5.0