Titles you rated
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
MindhuntersRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
After YangRated ★ 2.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0