Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Universal SoldierRated ★ 4.0
Shanghai NoonRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Le Grand ChefRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
U-571Rated ★ 2.0
GoldenEyeRated ★ 4.0