Movies
Ratings
40
The Life AheadRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
PielesRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.5
Typhoon ClubRated ★ 3.0
OasisRated ★ 4.5
Holy MotorsRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
HindsightRated ★ 2.0