Movies
Ratings
878
The November ManRated ★ 3.0
Get Him to the GreekRated ★ 3.5
The TouristRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 3.5
The Young MasterRated ★ 3.5
Death Becomes HerRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 4.5
HeatRated ★ 4.0
The Irishman: In ConversationRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.5
Land of MineRated ★ 4.0