Movies
Ratings
916
Café SocietyRated ★ 3.0
Chelsia My LoveRated ★ 3.5
HappinessRated ★ 4.0
HiddenRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Wendy And LucyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
FAQRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 3.0
Holy MotorsRated ★ 3.0
Die BadRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
Sorry We Missed YouRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 4.0
Vengeance Is MineRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 4.0
SolarisRated ★ 4.0