Titles you rated
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
My WayRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
2012Rated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 5.0
- Take OffRated ★ 5.0
Monsters vs. AliensRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.0