Titles you rated
New WorldRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 2.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0