Titles you rated
Final Destination 3Rated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 3.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5