Movies
Ratings
408
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
AwaitingRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Open CityRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5