Titles you rated
SinnersRated ★ 4.0
HavocRated ★ 2.0
The HostRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
FallRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.0
CurveRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Black CrabRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Harsh TimesRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 3.5