Titles you rated
WonderRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 1.5
JumperRated ★ 0.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 2.0
The ShiningRated ★ 0.5
ChronicleRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 2.5
CloserRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
ConfessionsRated ★ 4.0
JunoRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 4.0