Titles you rated
DetachmentRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 2.5
CarolRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 1.5
The MercilessRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0