Titles you rated
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 2.5
BlindnessRated ★ 2.0
Son of a GunRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0