Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 1.5
The Age of ShadowsRated ★ 2.0- We Couldn't Become AdultsRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 1.5
The MediumRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 2.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 5.0
Scary Movie 4Rated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.0