Movies
Ratings
15
OldboyRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
ArahanRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0