Movies
Ratings
155
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 2.5
The LoverRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 1.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0