Movies
Ratings
25
TitanicRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
SkylineRated ★ 1.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 5.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0