Movies
Ratings
148- Murder ReportRated ★ 3.5
SupersonicRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.0
Labyrinth of DreamsRated ★ 4.0
RebeccaRated ★ 3.0
DreamsRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
PicnicRated ★ 0.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 3.5