Titles you rated
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 5.0