Movies
Ratings
346
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
I Am The KingRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 1.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 3.0
More Than BlueRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 1.5
Life of PiRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0