Movies
Ratings
209
AladdinRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Red SparrowRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Last House on the LeftRated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 4.0
The Young and Prodigious T.S. SpivetRated ★ 4.0
The ShowRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5