Titles you rated
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Boondock Saints II: All Saints DayRated ★ 4.0
The Boondock SaintsRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 2.0
101 DalmatiansRated ★ 2.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0