Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Like for LikesRated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5