Movies
Ratings
99
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Patriot GamesRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
BackdraftRated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0