Titles you rated
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
DisturbiaRated ★ 3.0
The Amityville HorrorRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0