Movies
Ratings
722
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 5.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.0
Coffee and CigarettesRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0- Jakob the LiarRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
RoboCop 2Rated ★ 4.0
Princes and PrincessesRated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 1.0
The Lone RangerRated ★ 1.0
BladeRated ★ 4.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 1.0
DaybreakersRated ★ 4.0
GamerRated ★ 5.0