Movies
Ratings
832- The First RideRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Horrible BossesRated ★ 3.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0