Titles you rated
1917Rated ★ 4.5
We Were SoldiersRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Ender's GameRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
RockyRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 4.0