Titles you rated
PassengersRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
SplitRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0