Movies
Ratings
733
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 3.5
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 5.0
The SnowmanRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
Anne of Green Gables Digest VersionRated ★ 5.0
La StradaRated ★ 3.0
The PostmanRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
The Lovely BonesRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 3.0
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 4.0
When Marnie Was ThereRated ★ 2.5
Remember YouRated ★ 1.0
A Man and a WomanRated ★ 0.5
Sing StreetRated ★ 4.0