Titles you rated
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
GravityRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
NoahRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0