Titles you rated
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0- Remembrance of MBRated ★ 0.5
UpRated ★ 3.5
War HorseRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 4.5
The RavenRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5