Movies
Ratings
419
Ruby SparksRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
Dirty Dancing: Havana NightsRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5