Titles you rated
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 4.0
HerstoryRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
Inside JobRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Baahubali 2: The ConclusionRated ★ 3.0
ChopsticksRated ★ 4.0
The InvasionRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 3.5
Park Na-rae: Glamour WarningRated ★ 3.5
Let It SnowRated ★ 0.5
Incredibles 2Rated ★ 5.0
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 0.5
To Be a MissRated ★ 5.0
KlausRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0