Titles you rated
OldboyRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
MommyRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
ShineRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 2.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.5