Titles you rated
The President's Last BangRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 2.0
Die BadRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 2.0
The World of LoveRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
Sanatorium Under the Sign of the HourglassRated ★ 0.5
Lovely DayRated ★ 1.5
MovingRated ★ 2.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 0.5
Spring NightRated ★ 3.0
Tony TakitaniRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
The Nature ManRated ★ 0.5
Stop Making SenseRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0