Movies
Ratings
305
AladdinRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
The Only Living Boy in New YorkRated ★ 4.0
The NegotiationRated ★ 4.0
RampantRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 5.0