Movies
Ratings
80
The ChaserRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Dirty DancingRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
Our Sweet Days of YouthRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 5.0