Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 3.0