Titles you rated
QuickRated ★ 3.0
The Prince & MeRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 2.5
FluRated ★ 4.0
Sydney WhiteRated ★ 5.0
Steal My HeartRated ★ 4.0
New York MinuteRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Bring It On: All or NothingRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 2.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 2.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 4.0
MontageRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 5.0