Movies
Ratings
23
Coco Before ChanelRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0