Titles you rated
Field of DreamsRated ★ 4.0
EpicRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
Big DaddyRated ★ 4.0
Caesar Must DieRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
The ArtistRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 1.0
Crush and BlushRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0