Movies
Ratings
263
ElysiumRated ★ 3.0
GORated ★ 3.5
Untold ScandalRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.5
50 First DatesRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
City Of The Rising SunRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0